Arkiva e Etiketimeve: bejne

Kujdes! Ajo u infektua me HIV sepse ndoqi këtë trajtim që miliona gra e bëjnë çdo ditë

Siç e dimë tashmë, virusi HIV mund të transmetohet nëpërmjet marrëdhënieve seksuale, gjilpërave, gjakut, etj. Megjithatë, rezulton se ekziston një mënyrë tjetër e çuditshme e transmetimit të HIV. Kohët e fundit, një grua në Brazil u trondit kur shkoi për të dhuruar gjak. Përkatësisht, testet që ajo bëri zbuluan se …

Lexo më tepër »

Vetëm €20! Elvana Gjata dhe moderatorja shqiptare bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje [FOTO]

Elvana Gjata së fundmi është kthyer në një ndër personazhet më të përfolur shqiptare. Këngëtarja shqiptare njihet për luksin e ‘shfrenuar’ dhe veshjet që kanë kosto të madhe. Por si duket në garderobën e saj ka edhe veshje me çmime jo marramendese. Në disa foto të publikuara nga Gjata në …

Lexo më tepër »

Nuk gabon kurrë! Shenjat që bëjnë “namin” dhe ata që do kalojnë “ferrin” gjatë Marsit

Lexoje tani!!! Renditja duke filluar nga shenjat më pak të favorizuara: 12-Peshorja: Fillojnë me një lloj ngadalësimi në çështjet e tyre dhe do të kenë disa pengesa. Ata sikur vihen në përballje, do të kenë hënë të plotë në shenjën e tyre, por nuk do të jetë shumë pozitive. 11-Binjakët: …

Lexo më tepër »

Zbulohet sekreti i dorës së fshehur/ Ja pse Papa dhe liderët e botës e bëjnë një gjest të tillë

Vërtet rrjedha e historisë është drejtuar nga një grup i vogël njerëzish me interesa të përbashkëta? Pikturat dhe fotot e njerëzve të mëdhenj gjatë shekujve të fundit tregojnë një fill të përbashkët që i lidh ato. A është kjo një rastësi që shumë prej tyre e fshehin njërën nga duart …

Lexo më tepër »