Arkiva e Etiketimeve: Bleona

Bleona ‘shokoi’ botën me ‘rrjetën’ e saj, Ermal Mamaqi i le këtë koment që e ‘çmend’ fare [FOTO]

Nëse do të bënit një ‘xhiro’ nga portalet më të rëndësishme dhe prestigjioze në botën e medias rozë në mbarë botën ishte e pamundur nëse nuk do shihnit edhe “Bleonën tonë”. Jo më kot e thenë kështu pasi çdo titull ishte: “Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti apo aktorja shqiptare etj, etj…” …

Lexo më tepër »

FOTO/ Bleona i nxorri të gjitha, komenti i Ermalit është epik: Pse i le…

Bleona Qereti bëri gjithë botën të flasë me daljen e saj ‘skandaloze’ në tapetin e kuq në ‘afterparty’ e ceremonisë ‘Oscar’. E veshur krejtësisht transparente me një rrjetë që i lejonte daljen e gjoksit jashtë këngëtarja ka thyer kodin e veshjes. Por pavarësisht kësaj Bleona është ndjerë krenare për look-un …

Lexo më tepër »

FOTO/ ‘Kjo zonjë nuk ka shije e as turp…’ Mediat e huaja i ‘nxjerrin bojën’ Bleona Qeretit

Prania e këngëtares shqiptare në ‘afterpartyn’ e organizuar nga Vanity Fair pas ndarjes së çmimeve Oskar ka çuditur mediat botërore. Edhe pse në pamje të parë ajo duket mjaft joshëse dhe me linja trupore të hatashme, fakti që u shfaq topless në mbrëmjen post Oscar, të Vanity Fair, ka mjaftuar …

Lexo më tepër »

bleona

Nga prestigjiozia Dailymail tek The Mirror, gazetat e njohura i kanë kushtuar shkrime paraqitjes së këngëtares shqiptare, duke ju referuar vetëm stilit të saj të veshjes, që sipas tyre nuk i le vend të lirë imagjinatës. Beleona Qeretti i ka ushtuar një artikull turpërues dhe gazeta kroate “Jutarnji list”. ‘Kjo …

Lexo më tepër »