Arkiva e Etiketimeve: dashuri

Shikimi plot dashuri i Kleas për Elgitin dhe këto fjalë na bëjnë të dyshojmë se do të kemi surpriza!

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një çift i konsoliduar tashmë. Megjithatë të dy kanë zgjedhur të jenë të rezervuar për lidhjen, qoftë në intervista të ndryshme qoftë në rrjete sociale. Dyshja e pranoi lidhjen përmes një fotoje të cilën e publikuan njëkohësisht në Instagram dhe ky ka qenë reagimi …

Lexo më tepër »

Cfarë ndodhi? Pas 8-vitesh dashuri, Eva Murati ndahet nga djali i Jozefina Topallit (FOTO)

Moderatorja e njohur e sportit, Eva Murati dhe djali i ish-kryetares së Kuvendit, Jozefina Topallit, Genari, nuk janë më bashkë. Burime të sigurta për “Panorama Plus” njoftojnë se Eva dhe Genari i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 8-vjeçare. Nuk dihet ende shkaku se pse çifti është ndarë, por tashmë …

Lexo më tepër »

Pasi e tradhëtoi i dashuri, 26-vjeçarja kthehet në “dash**re seriale”: Më pëlqejnë burrat e martuar që më… (FOTO)

Një 26-vjeçare që zbuloi se i dashuri po e tradhtonte me vajza të tjera pas krahëve të saj, nisi të hakmerrej ndaj tij, duke bërë të njëjtën gjë. Ajo e tradhtoi duke fjetur me një burrë të martuar, e tashmë është “fiksuar” me lidhjet jashtëmartesore. Modelja birtanike Lacey Jay është …

Lexo më tepër »