Arkiva e Etiketimeve: dashuri

Blerim Destani qenka i verbuar për dashuri, por ajo çfarë i thotë Ermal Mamaqi me siguri ka mërzitur Amin! [FOTO]

Blerim Destani është një ndër aktorët që po merr një mbështetje të madhe për punën e tij, jo vetëm nga shqiptarët por edhe më gjerë. Blerimi është një nga ata njerëz që ka fatin t’i ketë të gjitha, simpatinë, talentin, pasurinë, por në fakt aktori qenka i verbuar për dashuri. …

Lexo më tepër »

Pasi Getoari futi në “sherr” motrat Vjollca, shihni çfarë u thotë i dashuri i Luanës, Krenari! [FOTO]

Dy nga motrat më të bukura të ekranit shqiptar, janë “gricur” me njëra tjetrën në postimin e fundit të Marinës. Motrat Vjollca teksa ndodhen me pushime në St.Moretz, kanë postuar disa foto të mrekullueshme në Instagram, por fotoja e fundit e Marinës ka nxitur pak debat në kuadër të shakasa. …

Lexo më tepër »

Geti në dashuri poetike me Marina Vjollcën, ja se çfarë dedikimi special i ka bërë moderatores[FOTO]

Ata janë një nga çiftet më simpatikë dhe romantikë të showbizz-it shqiptar. Getoari dhe Marina kanë kaluar disa ditë pushimesh në një vend me borë nga më të preferuarat në Zvicër dhe mesa duket prej andej ata kanë dhuruar një kartolinë mjaft të bukur dashurie. Ai jo rrallëherë i bën …

Lexo më tepër »

Dashuri në moshën e Krishtit”, Sadije Agolli rrefen jetën intime

Në përvjetorin e parë të ndarjes nga jeta, Sadija, bashkëshortja e Dritëro Agollit, ka vendosur ta përkujtojë shokun e një jete, duke botuar letërkëmbimin e tyre shumëvjeçar. E ka titulluar “Dashuri në moshën e Krishtit”, duke iu referuar moshës së Dritëroit, kur ata u njohën. Në këtë përmbledhje janë përfshirë …

Lexo më tepër »