Arkiva e Etiketimeve: dashurohen

Shenjat e horoskopit që dashurohen marrëzisht, por… përfundojnë me të tjerë

Virgjëresha dhe Peshqit Keni një atraksion i dyfishtë, por gjithsesi është rasti kur tërhiqen të kundërtat. Peshqit nuk e pëlqejnë rutinën perfekte, ndërsa Virgjëresha “të vret” për perfeksion. Kjo i bën ata të ndahen e të mos e shohin jetën me njëri-tjetrin. Dashi dhe Peshorja Na besoni, dashuria midis tyre …

Lexo më tepër »