Arkiva e Etiketimeve: dasmen

Po mendoni për dasmën e Sarës dhe Ledionit? Ky veprim i moderatorit na bëri të kuptojmë…[FOTO]

Janë ndër çiftet më trendi të showbizz-it dhe duket se tashmë lumturia mes tyre është gjithmonë e në nivele më të larta, pas ardhjes në jetë të vogëlushit të tyre London. Ndonëse kanë një marrëdhënie për t’u admiruar, dyshja akoma nuk e ka celebruar marrëdhënien e tyre në altar dhe …

Lexo më tepër »

“Doja t’ja bëja shoqes por e mora për burrë”, gazetarja rrëfen dasmën e çmendur me bashkëshortin

Gazetarja Ornela Gaçe ka rrëfyer për herë të parë njhjen me bashkëshortin e saj, Rezeartin. E ftuar në emisionin “Rudina”, ajo foli për fillimet e karrierës së saj, dhe tregoi se si kishte dashur ta prezantonte me shoqen e saj të ngustë, por ishte martuar vetë me Rezeartin. “Dasma jonë …

Lexo më tepër »

‘Më thanë bëj kujdes me Rita Orën’, këngëtarja shqiptare tregon çfarë ndodhi në dasmën private

Prej vitesh, Denisa këndon në club-e e në festa private në kryeqytet, por është edhe pjesëmarrëse në gara muzikore e më pak në klipe të reja. Këtë pasdite, Denisa ishte e ftuar në “Rudina” për të rrëfyer për projektet e reja, për jetën artistike, por edhe për atë familjare. LEXO …

Lexo më tepër »

Dhëndri ndalon dasmën në mes, deklarata e papritur i përlot të gjithë: Zemra ime i përket dikujt tjetër

Një çift ka vendosur të kurorëzojë dashurinë me martesë, por deklarata e dhëndrrit ka përlotur të gjithë dasmorët, e ftuar në ceremoni. Bëhet fjalë për një çift nga Portugalia, Jefferson dhe Jessica, të cilët kanë bërë një ceremoni me të ftuar nga njerëzit e tyre më të afërt. Teksa po …

Lexo më tepër »