Arkiva e Etiketimeve: deputeti

Pas publikimit të “Dashni me raki”, deputeti i Kuvendit të Kosovës ka diçka për të thënë

Sot është publikuar projekti më i ri nga Getoar Selimi dhe Flori Mumajesi. Projekti titullohet “Dashni me raki” dhe dyshja e sjellin të shoqëruar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net. Kënga ka marrë komente pozitive në orët e para të publikimit, ndërsa premton të jetë hit i verës. Projektin e dyshes …

Lexo më tepër »

Ish-deputeti nxjerr sekretet: Meta shtëpi me 20 banjo në Afrikë, Rama me bunker 10 hektarësh

Protesta e bërë ditën e djeshme nga artistët e teatrit dhe fjalët e tyre të ndjera, duket se kanë prekur dhe kanë bërë të reagojë edhe ish-deputeti i parlamentit të Shqipërisë, Eduart Ndocaj. Në një status referuar deklaratës së Bujar Asqeriut, se politikanët tanë kanë vila e para pa fund, …

Lexo më tepër »