Arkiva e Etiketimeve: dhendri

Dhëndri ndalon dasmën në mes, deklarata e papritur i përlot të gjithë: Zemra ime i përket dikujt tjetër

Një çift ka vendosur të kurorëzojë dashurinë me martesë, por deklarata e dhëndrrit ka përlotur të gjithë dasmorët, e ftuar në ceremoni. Bëhet fjalë për një çift nga Portugalia, Jefferson dhe Jessica, të cilët kanë bërë një ceremoni me të ftuar nga njerëzit e tyre më të afërt. Teksa po …

Lexo më tepër »