Arkiva e Etiketimeve: eshte

Sheh në ëndërr sikur bie nga një lartësi apo pengohesh nga diçka? Përgjigjja është me sy hapur

Ke ëndërruar ndonjëherë sikur bie nga një lartësi apo pengohesh nga diçka? Të ndodh shpesh të shohësh në ëndërr sikur bie? Në fakt, është një ëndërr mjaft e zakonshme, sidomos për njerëzit që vuajnë nga depresioni. Konsiderohet si një prej ëndrrave më tipike që shohin njerëzit në periudha të ndryshme …

Lexo më tepër »

“Rajani është realizimi i çdo ëndrre të jetës tonë”, fjalë rrënqethëse të nënës që humbi të gjithë familjen

“Rayan Preka eshte realizimi i cdo endrre te jetes tone”. Janë këto fjalët rrënqethëse të nënës fatkeqe që humbi tre fëmijët dhe burrin në aksident, e që po bëjnë xhiron e rrjetit. Fjalë të ëmbla me të cilat Evis Preka “llastonte” të birin e saj, i cili ishte vetëm 9 …

Lexo më tepër »

Kjo është mënyra më e mirë për të pastruar fytyrën nga krimbat e zi dhe qimet

Pikat e zeza në fytyrë ose qimet, ndryshojnë për të keq pamjen dhe secili konsideron të gjejë mënyrë për t’i larguar njëherë e përgjithmonë. Ekziston një mënyrë shumë e lehtë për largimin e tyre dhe krejtësisht në kushte shtëpie, transmeton lajmi.net Ani pse shumë produkte farmaceutike ose edhe receta të …

Lexo më tepër »