Arkiva e Etiketimeve: faton

Lojë apo u pajtuan? Pasi u shanë, Dj Blunt dhe Real 1 shihen për “shtatë palë qejfe” me Faton Shoshin, menaxherin e Ledrit [VIDEO]

Për disa ditë me radhë u lakuan nëpër media online për një sherr që doli papritur. I gjithë konflikti nisi për shkak të një remix-i të këngës “Nëse m`don ti”, një projekt i para dy viteve mes Ledri Vulës, Bluntit dhe Real 1. Blunt dhe Real, ofenduan keq reperët Ledri …

Lexo më tepër »

Vetëm miq? Komenti i fundit i Faton Shoshit në foton e Bleonës ka ngritur dyshime [FOTO]

Shoqëria më e re në showbizz është ajo mes Faton Shoshit dhe Bleona Qeretit. Të dy janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit. Madje edhe drekojnë, darkojnë apo edhe argëtohen mbrëmjeve bashkë. Kaq mjafton për të nisur dyshimet se mes këngëtares dhe menaxherit kishte diçka më shumë sesa shoqëri. Dhe …

Lexo më tepër »

Pas ndarjes nga Era, Faton Shoshi ndalon publikimin e këngëve që ajo i ka realizuar me disa yje botërore

Ndarja nga menaxheri Faton Shoshi dhe dhënia fund e kontratës me kompaninë e tij, duket se do t’i kushtojë këngëtares Era Istrefi. Edhe pse Shoshi është treguar i butë, duke qenë njëkohësisht edhe ish-i dashuri i këngëtares, për të mos i bllokuar këngët e saj të mëparshme, ka disa bashkëpunime …

Lexo më tepër »