Arkiva e Etiketimeve: femra

Një familje me femra seksi! Enca uron motrën e vogël me rastin e ditëlindjes nëpërmjet kësaj fotoje!

Këngëtarja Enca Haxhia ka zgjedhur t’a uroj edhe publikisht motrën e saj me rastin e ditëlindjes. Urindi Haxhia, është motra e vogël e këngëtares shqiptare e cila poashtu është shumë seksi, shkruan lajmi.net ‘’Urime ditëlindjen motra ime e vogël, je rritur zyrtarisht tani. Jeni vajza më e mençur dhe zemërmirë …

Lexo më tepër »