Arkiva e Etiketimeve: filmon

Mami filmon fshehurazi dentistin pasi ajo dëgjon britma. Ajo që ai i bën fëmijëve është e tmerrshme!

Dr. Harold Schneider, dentisti i Jacksonville është duke shqetësuar prindërit me metodat e tij. Prindër te shumtë janë ankuar se fëmijët e tyre jane keqtrajtuar nga duart e këtij dentisti. Ky dentist është një burrë i moshuar qe perdor disa metoda të vjetra për trajtimin e pacientëve. Dr. Harold është …

Lexo më tepër »

Misteri! Google Earth filmon një anije kozmike aliene e rrëzuar në ishull (Video)

Është gjendur një mjet i paidentifikuar i rrëzuar në ishullin South Georgia në oqeanin Atlantik pranë kontinentit të Antarktidës. Pas raportimeve që një gjë e tillë ndodhet pikërisht në Google Earth dhe Google Maps, të shumtë janë ata që kanë nxituar për ta vërtetuar dhe për ta ekzaminuar këtë objekt. …

Lexo më tepër »

Frika nga protesta, qytetari filmon për 40 sekonda “pushtimin” që pritet të ndodhë në Tiranë

Nëse menduat se sot në Tiranë do të zbarkojnë vetëm qytetarë dhe militantë për protestën e opozitës, mund t’u themi që e keni gabim. Megjithëse protesta është lajmëruar paqësore, me sa duket policia nuk mendon kështu. Një qytetar ka filmuar në rreth 45 sekonda 10 furgonë policie të mbushur me …

Lexo më tepër »