Arkiva e Etiketimeve: fshiu

Mozzik e paska punën “pisk”! Pasi i fshiu “Madam” ish-menaxheri i tij e kërcënon edhe për këngën tuaj të preferuar, mos e humbisni

Ky sherr mes Mozzik dhe ish-menaxherëve të tij s’paska fund! U duk sikur gjithçka po normalizohej, por thjesht u duk. Pasi Mozzik dhe Getinjo u larguan nga labeli “On Records”, ata filluan karrierën solo duke krijuar një label tjetër të quajtur “2 Euro Gang”. I menjëhershëm ishte publikimi i këngës …

Lexo më tepër »

Zbulohet arsyeja pse Ikardi e fshiu Uandën nga Instagrami, është vërtet qesharake

Një nga çiftet më të përfolura të showbizit, Mauro Icardi dhe Uanda Nara duket se po kalojnë një krizë të thellë. Sulmuesi i Interit fshiu nga “Instagrami” bashkëshorten Vanda Nara. Thashethemet kishin bërë të mendohej një krizë mes të dyve, që megjithatë janë parë së bashku në “San Siro” gjatë …

Lexo më tepër »