Arkiva e Etiketimeve: gjate

Partneri nuk ju puth gjatë marrëdhënies? Specialisti jep alarmin: Ja çfarë do ndodhë

Puthja është një nga demonstratat më të zakonshme dhe më të fuqishme që ekziston në një marrëdhënie. Është aq e fuqishme sa mund të zgjidhë çdo konflikt. Kur ne puthim shfaqim dashuri, ose butësi sipas formës së puthjeve ose madje edhe pasionit dhe shthurjes gjatë seksit. Është e vërtetë që …

Lexo më tepër »

Ekskluzive/ Incident i rëndë gjatë ndërtimit të Arenës Kombëtare, punëtori për pak humb jetën

Një incident i rëndë ka ndodhur në datën 17.02.2018 brenda territorit të ish-stadiumit “Qemal Stafa”, që tashmë pas përfundimit të punimeve do të quhet Arena Kombëtare. Gjatë transportit të një materiali të gjatë rreth 20 metra me peshë të konsiderueshme, kavoja që e mbante të lidhur pas vinçit këputet dhe …

Lexo më tepër »

Do të qeshni me lot! Drini Zeqon se lë rehat lemza “live” gjatë edicionit të lajmeve, mos e humbisni [VIDEO]

Drini Zeqo është një ndër figurat më të njohura publike të televizionit shqiptar. Moderatori i njohur jep lajmet në Klan Tv, por padiskutim edicioni i orës 19:30 mund të jetë një nga gjërat më të sikletshme që i kanë ndodhur Drinit gjatë karrierës së tij në televizion. Teksa Drini po …

Lexo më tepër »

Gjendet i mbytur një Jeep në Vlorë, çfarë u fsheh gjatë natës në det?

Një automjet tip Jeep me targa italiane është gjetur i mbytur paraditen e sotme në qytetin e Vlorës. Një ngjarje e pazakontë kjo në qytetin bregdetar. Automjeti me targa italiane është pikasur fillimisht nga kalimtarët, të cilët kanë lajmëruar policinë. Dyshohet se mjeti, i cili është me dokumentacion të rregullt, …

Lexo më tepër »