Arkiva e Etiketimeve: gjithe

Vajza merr një puthje në kokë nga Papa, por vetem në dy muaj më pas asaj i ndodh diçka që i ka lënë pa fjalë të gjithë

Besimi në mrekulli ju bën më të fortë, më të guximshëm, kur kaloni nëpër kohë të vështira dhe gjithçka duket jashtëzakonisht e komplikuar. Kjo ju jep shpresë. Shpresa ishte e vetmja gjë që iu dha dy prindërve vajza e të cilëve vuante nga një tumor i trurit, shkruan ShkodraNews. Lloji …

Lexo më tepër »

Çiljeta kryen ndërhyrje estetike në fytyrë, gjithë procedurën e filmon në Instagram

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga nuk i ka rezistuar trendit të ndërhyrjeve në fytyrë. Së fundi, këngëtarja mori një vendim të bëj një ndryshim në pamje, saktësisht në mjekër, shkruan lajmi.net. Ajo ka publikuar videon në llogarinë e saj në Instagram ku tregoi nga afër se si e bëri zmadhimin e mjekrës. …

Lexo më tepër »

Ronela Hajati e bindur që të gjithë do ta shkundin me këngën e saj të re, shfaqet tejet joshëse në imazhin e fundit

Këngëtarja ka publikuar një fotografi në”Instagram” me çka ka paralajmëruar se do të vije shumë shpejt me këngën e re Bazuar në përshkrimin që i ka vënë kënga pritet të titullohet “Do ta luj” Kënga e fundit e këngëtares Ronela Hajati, ka marrë 1.4 milionë shikime dhe titullohet “Maje Men” …

Lexo më tepër »

E pa e gjithë bota, e pamë edhe ne, por nuk do ta besoni sa fitime i solli dasma mbretërore Britanisë së Madhe[FOTO]

U surprizuam të gjithë kur mësuam shifrat marramendëse që u shpenzuan për dasëm mbretërore të Princ Harryt dhe Meghan Markle por ja që nuk paska patur vetëm shpenzime, ceremonia paska sjellë të ardhura kolosale për Britaninë. Bilanci, një javë pas dasmës mbretërore…? Më pozitiv nga sa ishte parashikuar. Në Londër …

Lexo më tepër »