Arkiva e Etiketimeve: grate

Burrat dhe gratë me këtë tipar konsiderohen më të seksit në përgjithësi, thotë studimi

Nëse ndonjëherë keni ndjerë një tërheqje ndaj dikujt që keni dëgjuar dhe nuk keni parë kurrë, mund të ndodhë sepse shqisat tona janë të trajnuara për të marrë një shëndetësi gjenetike dhe një palestër riprodhuese të një bashkëshorti të mundshëm, që pasqyrohet në simetri i trupit të një njeriu nëpërmjet …

Lexo më tepër »

3 Gratë më të mira të horoskopit, për tu martuar! Të gjithë përulen para shenjës së tretë!

Shenjat e zodiakut, besojeni ose jo, mund të tregojnë shumë për personalitetin e gruas, veçanërisht kur bëhet fjalë për atë me të cilën dëshironi të martoheni. Ju ftojmë të lexoni më poshtë, për të mësuar se cila shenjë është e predispozuar të jetë gruaja Ideale!!! Gaforrja, mbretëresha! Duhet ta dini …

Lexo më tepër »

Mosha kur gratë kanë më shumë gjasa të tradhëtojnë nuk është ajo që ju mendoni, ja çfarë thonë shkencëtarët

Ndoshta është një moment në martesën e një femre që ajo ka më shumë gjasa të bjerë në krahët e një tjetri. Shkenca ka studiuar fenomenin, pse gratë tradhtojnë dhe cilat janë shkaqet. Sipas një studimi të faqes së marrëdhënieve jashtë martesore, Victoria Milan, ka një moshë që gratë kanë …

Lexo më tepër »