Arkiva e Etiketimeve: gruaja

Gruaja që kishte trinjakë mbetet përsëri shtatzënë, por kur e shohin ultratingullin, shtangen

Këta prindër mrekullisht zoti i bekoi me trinjakë. Ata pasi kishin tentuar me vite provuan fertilizimin in vitro. Shtatë vjet më vonë, çifti shpresonte të sillte një fëmijë tjetër në jetë, por mori një tronditje të madhe kur në ultratinguj zbuluan se do të kishin trrinjakë përsëri. Mesa duket, gruaja …

Lexo më tepër »

Doni të zhdukni dhjamin? Gruaja më e mençur në botë: Kam vetëm një këshillë!

Marilyn vos Savant, është e regjistruar në Guinness, si gruaja më inteligjente, bashkëpunuese me një sërë projektesh për të rritur ndërgjegjësimin e njerëzve rreth dietave dhe mënyrës së të ushqyerit. Savant ka ofruar një zgjidhje për çështjen më problematike të femrave, mbajtjen e trupit në formë dhe zhdukjen e dhjamit …

Lexo më tepër »

Gruaja

Gianluca gjithmonë ka mbetur në dyshim për shkak se jo vetëm u zhdukën 6000 dollarë amerikanë, por edhe dokumentet personale të gruas së tij. Vetëm një javë më parë, Gianluca po lundronte përmes llogarisë së Instagram dhe gjeti habinë më të madhe dhe më të tmerrshme të jetës së tij: …

Lexo më tepër »

Video/ Gruaja akuzon bashkëshorten e dytë të burrit: Ma more burrin për pasurinë!

Drita dhe Sabrija janë dy zonja që kanë patur të njëjtin bashkëshort. Ato sot ishin protagoniste të seancës së ndërmjetësimit në “Shihemi në Gjyq”, pasi bashkëshorti i tyre ka ndërruar jetë, duke i lënë në konflikt për një pasuri. Drita është martuar në vitin 1984 me ish – bashkëshortin, Shaqirin …

Lexo më tepër »