Arkiva e Etiketimeve: hoxhen

Plasën thashethemet se Albi Nako është në një lidhje më Alba Hoxhën! Reagon për herë të parë Albi, tregon të vërtetën

Albi Nako kohët e fundit ka qenë në qendër të thashethemeve nga shumë media online dhe shkak për këtë gjë është bërë pikërisht ndarja e tij nga Klaudia Pepa dhe aludimi i një lidhjeje me balerinën e njohur Alba Hoxhën. Mirëpo së fundmi po përflitet për një lidhje mes koreografit …

Lexo më tepër »

Andrra Destani e ‘bën horë’ Sinan Hoxhën midis emisionit: Ja si reagon ai kur unë….(Video)

Këtë javë Sinan Hoxha dhe Anddra Destani hapen një butik në Tiranë. Shumë të pranishëm dhe shumë mysafirë kishin ata në hapjen solemnte të butikut, mirëpo emisioni i kësaj jave u realizua jashtë studiove ku bëhet zakonisht, shkruan Gazeta NewBorn. Mysafirët e kësaj jave ishin Andrra Destani, Sinan Hoxha, Sabri …

Lexo më tepër »