Arkiva e Etiketimeve: humbur

Harrojeni ujin dhe limonin, ky është zbulimi i ri për të humbur peshë pa u torturuar, por vetëm duke pirë këtë çdo natë

Pini për të përshpejtuar metabolizmin, për të humbur peshë dhe për tu çlodhur. Heqja e yndyrës së grumbulluar në bark mund të jetë një nga detyrat më të vështira, shkruan ShkodraNews. Kur e dimë se si funksionon metabolizmi ynë, ne mund ta kuptojmë se cila është mënyra më e saktë …

Lexo më tepër »

Historia prekëse/ Gruaja që ka humbur 22 fëmijë, por nuk heq dorë nga ëndrra për t’u bërë nënë

Prestigjozja britanike “The Sun” ka publikuar ditën e sotme historinë e një gruaje zemërthyer që ka humbur 22 fëmijë, por që ka vendosur të sfidojë ligjet e natyrës dhe mjekësisë dhe të realizojë ëndrrën e saj për t’u bërë nënë. Kerry Hutchinson, 35 vjeç nga Rugeley, nga Staffordshire, Britani e …

Lexo më tepër »

8 trike gjeniale për të humbur peshë dhe të ndiheni më të shëndetshëm se kurrë

Këta hapa të thjeshta, por të mençura do t’ju ndihmojnë të humbni peshë dhe të ndiheni më të shëndetshëm, pa dietë të rreptë ose ndëshkimin e regjimit të palestrës. Ndonjëherë janë gjërat e vogla që llogariten. Provoni këta hapa të thjeshta, por të mençura për t’ju ndihmuar të humbni peshë …

Lexo më tepër »