Arkiva e Etiketimeve: kastro

E pyeti për vajzën e tij, ish-gruaja e Kastro Zizos përveçse i përgjigjet keq, e turpëron duke i publikon mesazhet në rrjetet sociale [FOTO]

Para disa kohësh doli lajmi i hidhur se këngëtari i njohur shqiptar është ndarë nga bashkëshortja e tij kosovare, Erleta Hoti, me të cilën kishte edhe një vajzë të vogël të quajtur Nia. Si çdo baba tjetër ai është interesuar për të bijën duke i shkruar mesazh ish-bashkëshortes së tij …

Lexo më tepër »

KASTRO

Mirëpo Erleta i është përgjigjur keq këngëtarit, duke i thënë se nuk ishte postiere dhe më pas e ka publikuar bisedën për ndjekësit e saj. “Çfarë deshe ti zotni?”- e pyet ajo Kastron. “S’desha ndonjë gjë të madhe, me pyet si je ti dhe Nia”- ja ka kthyer këngëtari. Krahaso …

Lexo më tepër »

I la të ftuarit “me gisht në gojë”, Kastro Zizo: Nuk jam tip që fejohem, unë o të martoj o…

Këngëtari i njohur, Kastro Zizo është një nga personazhet më tip dhe me plot të papritura në showbiz-in shqiptar. Disa javë më parë, ai u dërgoi miqve një mesazh ku i ftonte në ceremoninë e fejesës. Mirëpo, shumë shpejt këngëtari e përgënjeshtroi lajmin duke thënë se nuk kishte asgjë të …

Lexo më tepër »