Arkiva e Etiketimeve: kesaj

Kjo do të jetë shenja më me fat gjatë kësaj fundjave; mos u ndalni përpara asgjëje!

Këtë javë në përgjithësi do ketë lajme të mira për të gjitha shenjat dhe sidomos fundjava duket e mrekullueshme si në anën profesionale ashtu edhe në lidhjet e dashurisë. Mirëpo për një nga shenjat kjo duket periudhë e ndritshme, para, dhurata, festa, alegri dhe dashuri. Bëhet fjalë për shenjën e …

Lexo më tepër »

Të hënën peshonte 70 kg dhe të shtunën arriti të peshonte 61 kg vetëm duke pirë çajin e kësaj barishteje

Humbja e peshës është një nga çështjet që shqetësojnë shumë njerëz, veçanërisht gratë. Kjo është për shkak se shoqëria kërkon më shumë prej tyre, duke u kërkuar të dobët dheelegantë. Megjithatë, arritja e këtij qëllimi nuk është e lehtë. Prandaj, në këtë artikull, ne do të flasim rreth asaj se …

Lexo më tepër »

Hiqeni dhjamin e tepërt në krahë, me anë të kësaj teknike

Krahët e dhjamosur janë ekstremisht të papëlqyeshëm dhe zakonisht shkaktohen nga depozitat e tejmbushura me yndyrë. Ndërkohë arsyeja kryesore është dhe plakja. Ndonëse ju mund të digjni dhjamë lehtësisht në disa pjesë të tjera të trupit, dhjami në krahë është shumë i vështirë. Gjithsesi rruga e lumturisë është e njëjtë …

Lexo më tepër »