Arkiva e Etiketimeve: klaudia

U nda nga ”motër” Klaudia Pepa, por Albi Nako sapo tha që do bëjë një fëmijë, shihni si e vë në siklet Alketa Vejsiu! [FOTO]

Kaloi nga çift në motër e vëlla! Albi Nako dhe Klaudia Pepa janë shumë të përfolur në mediat rozë. Që nga ndarja e tyre ata kanë qenë në qendër të vëmendjes dhe u komentuan shumë kur ish-bashkëshortja e Albit, Klaudia Pepa, përmes një videomesazhi , e cilësoi Albin si vëllain …

Lexo më tepër »

Si mendoni? Pasi shkoi në pushime me ish-balerinin e Albi Nakos, Klaudia Pepa shton dyshimet me komplimentin që i bën, ja si i përgjigjet ai! [FOTO]

Të paktën nuk i tha “vëlla”! Para pak ditësh lajmi që Albi Nako dhe balerina e njohur Alba Hoxha kanë nisur pushimet bashkë mori dhenë dhe të gjithë po flisnin për të. Ndërkohë që ish-partnerja e Albit, Klaudia Pepa u kthye në Shqipëri ku qëndroi për pak ditë sepse pastaj …

Lexo më tepër »

‘’Dashuro Albi Nakon që t’boni njeri, jo …’’ Fansi revolton Klaudia Pepa-n. Komentet tashmë u fshinë por shihini këtu [FOTO]

Kohet e fundit Albi Nako dhe Klaudia Pepa kanë qenë në qendër të vëmendjes. Kjo pasi u përfol se Albi tashmë ka gjetur dashurinë e tij të re dhe se ishte në lidhje me balerinën e njohur, Alba Hoxhën. Ndërkohë Klaudian shpesh herë e kanë ngacmuar me komente për këtë …

Lexo më tepër »

Çfarë nuk i thanë për fotot e zhveshura! Klaudia Pepa ua mbyll gojën të gjithëve, fiton çmimin ndërkombëtarë për… [FOTO]

Fotot e balernës së njohur shqiptare Kaludia Pepa, sollën një numër të madh reagimesh dhe kritikash nga publiku shqiptar, të cilët e krtikonin rëndë për nuditetin e saj të tepërt. Por mesa duket Klaudia ka vendosur t’jua mbyllë gojën një herë e mirë të gjithë atyre që e shanë dhe …

Lexo më tepër »

klaudia

Ajo ka bërë të ditur se fotografitë e saj nudo, të shkrepura nga fotografi Renuar Locaj, janë vlerësuar me çmimin gold në konkursin e fotografisë “Pix De La Photographie Paris” realizuar në Francë. Klaudia ka publikuar foto të çertifikatës që ka fituar fotografi dhe e ka shoqëruar me emoji ku …

Lexo më tepër »