Arkiva e Etiketimeve: komentuesit

Pasi postoi foto ”topless”, komentuesit e bëjnë për një lek aktoren e njohur shqiptare: ”Dërrase fare…” [FOTO]

Kësaj radhe aktorja e njohur shqiptare Linda Jarani, është shfaqur si asnjëherë më parë. Mesa duket qëllimi i saj paska qenë për të tërhequr vëmendje? Duhet thënë që kohët e fundit shumë aktore dhe këngëtare të njohura shqiptare kanë filluar të postojnë foto “topless”, mesa duket postimi i fotove të …

Lexo më tepër »

Komentuesit bëjnë “për ujë të ftohtë” Ramën: Shqipërisë i duhen burra me tope, jo burra ku*va!

Kryeministri Edi Rama ka përshëndetur ndjekësit e tij në Facebook, mëngjesin e sotëm nëpërmjet një postimi mbi natyrën e bukur shqiptare por duket se situata i ka dalë jashtë kontrollit. Rama ka publikuar një artikull të gazetës gjermane mbi rivierën e bukur shqiptare, por shumë prej komentuesve duket se kanë …

Lexo më tepër »