Arkiva e Etiketimeve: kuksiane

Gjyshja kuksiane bënte të njëjtin veprim prej 20 vitesh, askush s’e kishte kuptuar çfarë fshihte ajo

Një grua e vjetër në moshë ka tronditur autoritetet shqiptare, pasi i kanë zbuluar mashtrimin me të cilin jetonte prej 20 vitesh. Burimet nga drejtoria Vendore e Policisë Kukës, përkatësisht Seksioni kundër krimit ekonomik e financiar bëjnë me dije se: Më datë 05.03.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit …

Lexo më tepër »

Vajza kuksiane: A duhet t’i them babit për atë që zbulova për mamin një natë në banjo?

Një vajzë ka zbuluar se e ëma tradhëton të atin dhe ndihet e shkatërruar. Vajza dëshiron t’i thotë gjithçka babait të saj, por frikësohet se shkatërron familjen. “Nëse mundeni të më jepni një mendim edhe për historinë time. Jam 17 vjeçe e kam lindur në Kukës. Para pak netësh zbulova …

Lexo më tepër »