Arkiva e Etiketimeve: luana

Ow? Luana Vjollca thotë për revistën e huaj atë që me siguri ka “acaruar” femrat e tjera shqiptare, zbulojeni! [FOTO]

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më joshëse në ekranin shqiptar. Jo vetëm moderatore, por atë e kemi parë edhe si këngëtare dhe projektet që ka realizuar kanë rezultuar të suksesshme.Shumë e përfolur në mediat shqiptare, ndërkohë që tani për moderatoren seksi kanë shkruajtur edhe mediat e huaja. Luana Vjollca …

Lexo më tepër »

Zemra e madhe e Luana Vjollcës! Iftarin e parë mbrëmë e hëngri me një familje shqiptare

Prezantuesja Luana Vjollca e ka dëshmuar edhe njëherë që ka një zemër të madhe. Ajo dhe stilistja Blerina Kllokoqi Rugova në iftarin e parë mbrëmë ishin mysafir në një familje në nevojë, shkruan lajmi.net Luana ka publikuar disa imazhe në Instagram me kërkesë të fëmijëve të kësaj familje tek e …

Lexo më tepër »