Arkiva e Etiketimeve: luana

Luana flet për operacionet: Nuk kam prekur asgjë në trup dhe jam e gatshme ta vërtetoj

Është një nga femrat më seksi të ekranit shqiptar. Luana Vjollca shumë shpesh akuzohet për ndërhyrje kirurgjike, për të cilat deri tani nuk ka preferuar të flas, shkruan lajmi.net. Moderatorja ishte mysafire në emisionin “Xing me Ermalin”, në të cilin nuk i shpëtoi pyetjes së operacioneve plastike. Ajo mohoi ndërhyrjet, …

Lexo më tepër »

Luana Vjollca sërish në shënjestër të ndjekësve, para të gjithëve: Sa është deformuar e shkreta

Moderatorja Luana Vjollca ka rënë sërish në shënjestër të ndjekësve pas publikimit të një fotografie. Duke qenë se është mysafirja e radhës në ‘Xing’, ajo dhe Ermali kanë pozuar pranë njëri-tjetrit për të ju treguar se nesër do të mund t’i shohim bashkë para ekranit, shkruan lajmi.net Këtë e bëri …

Lexo më tepër »

Më në fund! Luana, rivlaja që e kishte çdo të shtune do jetë mysafire e Ermalit

Njëri në TV Klan e tjetra në Top Channel. Ermal Mamaqi dhe Luana Vjollca çdo të shtune mbrëma në televizionet ku punojnë kanë transmetuar emisionet e tyre në të njëjtën orë, duke u bërë ‘rivalë’ të ‘përjetshëm’, shkruan lajmi.net Mirëpo, tani që emisioni i Luanës ka përfunduar, ‘Xing me Ermalin’ …

Lexo më tepër »

Ow? Luana Vjollca thotë për revistën e huaj atë që me siguri ka “acaruar” femrat e tjera shqiptare, zbulojeni! [FOTO]

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më joshëse në ekranin shqiptar. Jo vetëm moderatore, por atë e kemi parë edhe si këngëtare dhe projektet që ka realizuar kanë rezultuar të suksesshme.Shumë e përfolur në mediat shqiptare, ndërkohë që tani për moderatoren seksi kanë shkruajtur edhe mediat e huaja. Luana Vjollca …

Lexo më tepër »

Zemra e madhe e Luana Vjollcës! Iftarin e parë mbrëmë e hëngri me një familje shqiptare

Prezantuesja Luana Vjollca e ka dëshmuar edhe njëherë që ka një zemër të madhe. Ajo dhe stilistja Blerina Kllokoqi Rugova në iftarin e parë mbrëmë ishin mysafir në një familje në nevojë, shkruan lajmi.net Luana ka publikuar disa imazhe në Instagram me kërkesë të fëmijëve të kësaj familje tek e …

Lexo më tepër »