Arkiva e Etiketimeve: luanes

“Zemra ime don…”! Pa prisni pak, ky dedikim romantik i Luanës ishte për Krenarin? Shihni çfarë shkruan moderatorja! [FOTO]

U bë shumë kohë që në media përflitet shumë se Luana Vjollca është në një lidhje dashurie. Krenar Çoçaj është mashkulli që ka bërë për vete moderatoren Vjollca dhe ashtu siç thuhet në mediat online dhe në fotot që kemi parë, Luana dhe Krenari po jetojnë një romancë të lumtur, …

Lexo më tepër »

Ju pëlqeu kënga e Luanës me Bujar Qamilin? Fansja “e indinjuar” i dërgon mesazh ku i thotë: ç’taksirat kam unë që të dëgjoj…”, moderatorja reagon kështu [FOTO]

Prej kohësh moderatorja Luana Vjollca dhe këngëtari i njohur Bujar Qamili kanë lajmëruar se do të sjellin një bashkëpunim dhe ditën e premte është publikuar edhe kënga që është një ripunim i këngës së njohur ‘Mi dhe flakë mallit tim’, e kënduar përpara disa vitesh nga Bujar Qamili. Luana është …

Lexo më tepër »

Dukej tejet joshëse në imazhin e fundit, por prapa Luanës gjendej Krenari?

Luana Vjollca është shumë aktive në rrjete sociale. Moderatorja nuk i kursen aspak imazhet joshëse në këtë rrjet, për të cilat merr shumë komente nga ana e ndjekësve, shkruan lajmi.net. Në fotografinë e fundit, Luana pozoi tejet atraktive derisa gjendej në shkallët e shtëpisë ekspozoi këmbët seksi në fustanin e …

Lexo më tepër »

Harrojini motrat Vjollca! Mbesa e Luanës dhe Marinës do iu lërë pa ”frymë” me këtë video [VIDEO]

Motrat Vjollca janë ndër vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar, padyshim pamja e tyre e jashtme shpesh herë i ka vendosur në qendër të thashethemeve. Një ndër temat më të diskutuara për motrat Vjollca është pikërisht evoluimi i papritur i tyre, sidomos i Luanës. Për të parë videon kliko …

Lexo më tepër »

Blendi Salaj i nxjerr “të palarat” Luanës, sapo na zbuloi të metën më të madhe të moderatores [FOTO]

I japim të drejtë! Blendi Salaj është një nga gazetarët dhe moderatorët më të mirë radiofonikë, por së fundmi e kemi parë edhe si bashkautor të programit “Shiko kush Luan” dhe të themi të drejtën, e ka bërë detyrën e tij në mënyrën më të mirë të mundshme. Blendi Salaj …

Lexo më tepër »