Arkiva e Etiketimeve: madhe

Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Do merrni një shumë të madhe parash, por kujdes…

Me “Marsin në Shigjetar” do bëjmë beteja për horizonte te reja, do krijojmë plane strategji në mënyrë që të njohim dhe përvetësojmë diçka që ndryshon në të dhënat tona të deritanishme njofton Meri. “Neptuni në të njëjtën kohë krijon diçka në ambient të paqartë të mjegullt. Një maskë e fsheh …

Lexo më tepër »

Marina na ka gënjyer apo mposhti frikën e saj të madhe? Zbuloni çfarë ka bërë ajo dhe Luana [FOTO]

Ato janë dy motrat më të komentuara të ‘shoëbiz-it’ shqiptar, për anën private dhe profesionale. Çdo postim i tyre përbën interes për publikun. Ditën e sotme dy motrat bukuroshe kanë filluar pushimet e tyre dimërore. Destinacioni i radhës është një vend i tejmbushur me borë, ku duket se vajzat janë …

Lexo më tepër »

Butrinti e pyet për të metën më të madhe që ka, Luana na habit të gjithëve me përgjigjen e saj

Me siguri nuk do t’ju kishte shkuar në mendje! Ajo është një nga moderatoret më seksi shqiptare dhe shumë e preferuar nga publiku. Luana Vjollca, në programin e saj këtë të shtunë, ka zbuluar disa lajme ekskluzive për veten, veçanërisht të metat. Ajo vendosi t’i tregojë publikisht, jo nga qejfi …

Lexo më tepër »

Butrinti e pyet për të metën më të madhe që ka, Luana na habit të gjithëve me përgjigjen e saj [FOTO]

Me siguri nuk do t’ju kishte shkuar në mendje! Ajo është një nga moderatoret më seksi shqiptare dhe shumë e preferuar nga publiku. Luana Vjollca, në programin e saj këtë të shtunë, ka zbuluar disa lajme ekskluzive për veten, veçanërisht të metat. Ajo vendosi t’i tregojë publikisht, jo nga qejfi …

Lexo më tepër »

Danjela, “fenomeni” i “The Voice”: Dëshira më e madhe, të përmirësohet vëllai

Danjela Toçi, 13-vjecarja nga Kukësi që “shkëlqeu” me zërin e saj në “The Voice” vjen në një rrëfim ekskluziv në “Top Show Magazine”. Danjela jeton me gjyshen e sëmurë, motrat dhe vëllanë e saj në një shtëpi tejet modeste ku shumëçka prej sendeve që jemi mësuar të shohim në shtëpitë …

Lexo më tepër »