Arkiva e Etiketimeve: madhe

Zemra e madhe e Luana Vjollcës! Iftarin e parë mbrëmë e hëngri me një familje shqiptare

Prezantuesja Luana Vjollca e ka dëshmuar edhe njëherë që ka një zemër të madhe. Ajo dhe stilistja Blerina Kllokoqi Rugova në iftarin e parë mbrëmë ishin mysafir në një familje në nevojë, shkruan lajmi.net Luana ka publikuar disa imazhe në Instagram me kërkesë të fëmijëve të kësaj familje tek e …

Lexo më tepër »

Ylli Limani nuk mban më sekrete! Tregon dëshirën më të madhe që kishte në ‘The Voice’[FOTO]

Përveç talenteve që investojnë për t’u futur vetë në botën e spektaklit, nuk mungojnë rastet kur emisionet e gjenerimit dhe promovimit të talenteve të reja zbulojnë elementë të spikatur të cilët më pas bëhen të admiruar në sytë e publikut. Një rast i tillë është edhe ai i këngëtarit Ylli …

Lexo më tepër »

”U bë një paçavure e madhe!” Roza Lati tregon përplasjen me Noizy-n. Ka dy fjalë për t’i thënë: Problematik dhe i luahatshëm … [FOTO]

Ajo është një nga moderatoret më të preferuara të publikut shqiptar. E ftuar në “Thumb” Roza Lati ka treguar momentin më të sikletshëm që I ka ndodhur në emisionin e saj ‘Why Not’. Bëhet fjalë për një përplasje me reperin shqiptare, Noizy-n, pasi moderatorja kishte folur me reperin për ta …

Lexo më tepër »

Ndodh edhe kështu! Pasi pranohet në “X-Factor” të Britanisë së Madhe, këngëtarit të njohur shqiptar i refuzohet viza për të dytën herë [FOTO]

Na vjen keq, i erdhi fati në derë, por burokracirat i prenë ëndrrën… E kush është ai këngëtar ose këngëtare shqiptare që nuk do donte të ishte pjesë e “X Factor” në Britani, spektaklin e Simon Cowell që ka nxjerrë emra shumë të njohur të muzikës. Me siguri të gjithë …

Lexo më tepër »