Arkiva e Etiketimeve: marina

Marina poston foton me “bishën” e saj, por kjo gjë “acaron” Luanën, shihni si e merr me të mira ajo [FOTO]

Marina duhet ta ndajë mendjen! Pas përfundimit të spektaklit “Cest La Vie”, Marina Vjollca ka nisur pushimet dimëorore në një nga resortet më luksoze të Zvicrës, në Saint Moretz në shoqërinë e bashkëshortit të saj Getoarit dhe motrës Luanës. Ata kanë publikuar shumë foto e video nga pushimet e tyre …

Lexo më tepër »

Geti në dashuri poetike me Marina Vjollcën, ja se çfarë dedikimi special i ka bërë moderatores[FOTO]

Ata janë një nga çiftet më simpatikë dhe romantikë të showbizz-it shqiptar. Getoari dhe Marina kanë kaluar disa ditë pushimesh në një vend me borë nga më të preferuarat në Zvicër dhe mesa duket prej andej ata kanë dhuruar një kartolinë mjaft të bukur dashurie. Ai jo rrallëherë i bën …

Lexo më tepër »

Dj i Babastars i nxjerr “të palarat” në këtë foto, Marina Vjollca i kthehet: O legen… [FOTO]

Getoari dhe Marina Vjollca janë duke shijuar pushimet dimërore në një nga resortet dimërore më luksoze të Zvicrës, Saint Moritz. Bashkë me ta ndodhet edhe motra tjetër e Marinës, bukuroshja e ekranit, Luana Vjollca. Ata kanë publikuar shumë foto e video nga pushimet e tyre dimërore gjatë darkave apo edhe …

Lexo më tepër »

Marina na ka gënjyer apo mposhti frikën e saj të madhe? Zbuloni çfarë ka bërë ajo dhe Luana [FOTO]

Ato janë dy motrat më të komentuara të ‘shoëbiz-it’ shqiptar, për anën private dhe profesionale. Çdo postim i tyre përbën interes për publikun. Ditën e sotme dy motrat bukuroshe kanë filluar pushimet e tyre dimërore. Destinacioni i radhës është një vend i tejmbushur me borë, ku duket se vajzat janë …

Lexo më tepër »