Arkiva e Etiketimeve: marinen

A e ka parë Getoari në këtë gjendje Marinën? (FOTO)

Marina Vjollca, njihet si prezantuese televizive. Deri pak kohë më parë bashkë-prezantonte një emision sportiv, ndërsa tani drejton një spektakël të madh muzikor. Marina e para shumë vitesh dhe kjo e tanishmja kanë shumë dallim. Falë ndërhyrjeve estetike të evidentuara disa herë edhe nga mediat, ajo duket mahnitëse. Megjithatë, bukurinë …

Lexo më tepër »