Arkiva e Etiketimeve: ndodh

Sinoptikanët sapo na befasuan me lajmërimin e fundit, nuk do e besoni ç’ndodh këto ditë me motin

MOTI NE VIJIM: Nga e hëna deri të premten, pritet që motit të jetë pjesërisht e kthjellët kryesisht paraditet dhe mbrëmjet ndërsa me vranësira e shira të përkohshëm gjatë mesditës dhe orëve të pasdites në pjesën më të madhe të territorit; priten rrebeshe afatshkurtra në zonat Lindore ndërsa zonat bregdetare …

Lexo më tepër »

Gjyshërit nuk i flasin prej 10 vitesh, mbesa pyet me lot në sy: Ku gabova? Nuk do ta besoni çfarë i ndodh (Foto)

Në programin “Dua të të bëj të lumtur” protagonistja e rradhës ishte Dallëndyshja. Historia e saj kishte nisur disa vite më parë kur mamaja e saj, Alketa dhe Agimi ishin martuar. Nga kjo martesë kishte ardhur në jetë, Dallëndyshja, e cila asnjëherë nuk e kishte e ndjerë dashurinë dhe ngrohtësinë …

Lexo më tepër »

Po tani çfarë po ndodh? Alban Ramosaj bën deklaratën e papritur: ‘Më uroni fat! Djalë apo vajzë?”[FOTO]

Është vetëm 22-vjeç dhe shumë femra e adhurojnë për trupin e tij muskulor dhe këngët që sjellë për publikun. Ndonëse në profilin e tij në Instagram ka shumë fansa Albani ka vendosur të shkaktoj dyshime të mëdha në rrjet dhe kjo falë një postimi në Instastory. Me një test shtatzënie …

Lexo më tepër »