Arkiva e Etiketimeve: ndodh

Ja se çfarë vërtet ndodh kur hudhrën dhe mjaltin i hani çdo mëngjes kur keni stomakun të zbrazët

Hudhra është e njohur si një ndër artikujt më të shëndetshëm, antibiotik natyror dhe ilaç për shumë sëmundje. Hudhra është treguar jashtëzakonisht e dobishme për përmirësimin e punës së zemrës, sepse ul shtypjen e lartë të gjakut dhe kolesterinën, duke penguar sëmundjen e zemrës dhe rrezikun nga insuficienca e zemrës. …

Lexo më tepër »