Arkiva e Etiketimeve: njohur

Kantautori i njohur i dedikon këngë Rudina Magjistarit, por reagimi i moderatorës befasoi të gjithë…

Në emisionin “Rudina”, ndodh shpesh që të ftuarit të surprizohen me videomesazhe nga të afërmit apo njerëzit e tyre të dashur, por sot ka ndodhur e kundërta, ka qenë i ftuari që ka surprizuar moderatoren Rudina Magjistari. Kantautori Gjergj Leka i kishte dedikuar Rudinës një këngë dhe një videoklip ku …

Lexo më tepër »

Gomari i gërvisht makinën 300 mijë euroshe biznesmenit të njohur, justifikimi i fshatarit është epik

Në Fogelzberg të Gjermanisë ka ndodhur një ngjarje e pazakontë. Pronari i një gomari mund të paguajë një gjobë të mundshme prej 6000 eurosh pasi kafsha e tij ka gërvishtur një makinë sportive McLaren 650S Spider, e cila ishte e parkuar pranë gardhit të kullotave. Makina i përkiste një biznesmeni …

Lexo më tepër »

Aksidenti i merr jetën këngëtares së njohur dhe bashkëshortit basketbollist

Një aksident tragjik i ka marrë jetën këngëtares së njohur dhe bashkëshortit të saj basketbollist. Leah Labelle, 31 vjeçe dhe bashkëshorti i saj Rasual Butler, 38 vjeç humbën jetën ditën e djeshme.Një aksident tragjik i merr jetën këngëtares së njohur dhe bashkëshortit të saj basketbollist Dyshja kanë humbur tragjikisht jetën …

Lexo më tepër »