Arkiva e Etiketimeve: noizy

FOTO/ Pasi doli kënga e Botërorit me klip, Shikoni si e quan Noizy Era Istrefin,

Sot është publikuar me videoklip kënga zyrtare e Kampionatit Botëror “Rusia 2018”. Kësaj radhe, ajo këndohet nga Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam. LEXO EDHE: FOTO/David dhe Victoria Beckham drejt ndarjes? Ja reagimi “Live it Up”, titullohet projekti i cili do të dëgjohet gjatë gjithë kohës sa zgjat Kampionati …

Lexo më tepër »

Menduat se u harrua ‘’sfida e 1 Majit’’? Noizy i dërgon këtë mesazh Blerim Destanit, aktori i’a kthen me…[FOTO]

Kishte disa muaj, që në publik po bëntë bujë lajmi për një “sfidë fizike”, mes Noizy-t dhe Blerim Destani-t. Stërvitje të fuqishme në palestra, shumë kilogramë pesha për t’i bërë muskujt akoma edhe më të skalitur dhe asnjëherë nuk kanë munguar videot dhe fotot publike ku djemtë provokonin njëri-tjetrin. Data …

Lexo më tepër »

Noizy krenar me Erën: Ne nuk arritëm ta bëjmë, por ajo ia doli

Vajzat shqiptare po vazhdojnë të ba bëjnë krenarë në gjithë botën. Kësaj radhe ato kanë ‘pushtuar’ futbollin, me paraqitjet e tyre në mënyra të ndryshme, shkruan lajmi.net. Era Istrefi këndon himnin e Kampionatit Botëror, Dua Lipa këndon në ceremoninë finale të “Champions League”, ndërsa Rita Ora ka bashkaur forcat me …

Lexo më tepër »