Arkiva e Etiketimeve: nusen

Pas konfliktit me nusen e braktis nënën në azil. Mbas 8 vitesh nëna kërkon ta takojë: “Kam vetëm një deshirë..”

Një histori e trishtë azili. Nëna ribashkohet me djalin, vite më pas Programi “Dua të të bëj të lumtur” i Arbana Osmanit, solli emocione të forta edhe në këtë nisje të edicionit të dytë. Pas Gersit dhe shokëve të tij, në studion e “Top Channel” u shfaq një nënë 75-vjeçare, …

Lexo më tepër »

Helmimi i vjehrrës, si ‘hoxha për magjitë’ e thirri nusen 2 herë që ta inçizonte

Si u zbulua vrasja tronditëse e vjehrrës Lirie Lami nga nusja Marjana Çmeta? Sipas dosjes hetimore, pas vrasjes së vjehrrës, e cila u raportua si vdekje natyrale, Marjana Çmeta ka pasur probleme me shëndetin mendor. Ditën që ndodhi ngjarja, viktima sapo ishte kthyer në shtëpi, pasi në mëngjes shiste qumësht. …

Lexo më tepër »

Vranë dhe dogjën nënë e bir, ky është 26-vjeçari që kishte lidhje me nusen e shtëpisë

Ky është Kasëm Pirja, 26 vjeçari nga Fieri, i martuar dhe me dy fëmijë, që kishte lidhje jashtëmartesore me Hysnie Hoxhallarin. Së bashku me 32-vjeçaren, Pirja vrau bashkëshortin dhe vjehrrën e saj. Të dy janë arrestuar nga policia si të dyshuarit e vetëm të krimit. Po kush është 26-vjeçari Pirjasi, …

Lexo më tepër »

Flet babai i Saimirit: Djali im u arratis nga frika, ai “vdes” për nusen por s’e lë vjehrra

Ditën e sotme është larguar nga ambientet e Gjykatës së Apelit në Gjirokastër një i ri, i cili akuzohet për përndjekje. Bëhet fjalë për Saimir Ahmetin, 24-vjeçari i cili akuzohet nga prindërit e partneres së tij Bleona Habibi se përndjek vazjën e tyre. Në fakt i riu dhe 18-vjeçarja janë …

Lexo më tepër »

Ardit Gjebrea nxjerr videon, batuta e Anës me nusen e vëllait që i shkriu të gjithë

Ditën e djeshme, djali i Ardit Gjebreas, Jon Gjebrea, është fejuar zyrtarisht me vajzën e një biznesmeni nga Tirana, Merlin Haxhiymerin. Dy familjet janë mbledhur për të kremtuar këtë gëzim të të rinjve, ndërsa në përfundim të festës, Arditi nuk është kursyer për të ndarë disa momente të gëzuara nga …

Lexo më tepër »