Arkiva e Etiketimeve: nxjerr

Qytetarët nuk binden dot nga ‘mashtrimet’, por Rama u nxjerr tabelën me shifra: Ja o king me vesh të gjatë (Foto)

Kryeministri Edi Rama ishte sot ne nje konference te INSTAT, ku foli per emigrimin e shqiptareve qe sic tha eshte nje fenomen ne shume shtete. “Emigrimi i shqiptarëve si fenomen historik dhe shifrat e vërteta të largimeve e të rikthimeve çdo vit, të cilat janë larg së qeni “bombat” që …

Lexo më tepër »

Blendi Salaj i nxjerr “të palarat” Luanës, sapo na zbuloi të metën më të madhe të moderatores [FOTO]

I japim të drejtë! Blendi Salaj është një nga gazetarët dhe moderatorët më të mirë radiofonikë, por së fundmi e kemi parë edhe si bashkautor të programit “Shiko kush Luan” dhe të themi të drejtën, e ka bërë detyrën e tij në mënyrën më të mirë të mundshme. Blendi Salaj …

Lexo më tepër »

Ish-deputeti nxjerr sekretet: Meta shtëpi me 20 banjo në Afrikë, Rama me bunker 10 hektarësh

Protesta e bërë ditën e djeshme nga artistët e teatrit dhe fjalët e tyre të ndjera, duket se kanë prekur dhe kanë bërë të reagojë edhe ish-deputeti i parlamentit të Shqipërisë, Eduart Ndocaj. Në një status referuar deklaratës së Bujar Asqeriut, se politikanët tanë kanë vila e para pa fund, …

Lexo më tepër »

Dj i Babastars i nxjerr “të palarat” në këtë foto, Marina Vjollca i kthehet: O legen… [FOTO]

Getoari dhe Marina Vjollca janë duke shijuar pushimet dimërore në një nga resortet dimërore më luksoze të Zvicrës, Saint Moritz. Bashkë me ta ndodhet edhe motra tjetër e Marinës, bukuroshja e ekranit, Luana Vjollca. Ata kanë publikuar shumë foto e video nga pushimet e tyre dimërore gjatë darkave apo edhe …

Lexo më tepër »