Arkiva e Etiketimeve: nxjerr

Gruaja nga Korça del në emission për ta denoncuar, por ish-burri i nxjerr të palarat live: Më more…

Një grua nga Korça ka denoncuar në emisionin “Me zemër të hapur” ish-burrin e saj. Akuzat kishin të bënin me dhunë dhe keqtrajtim. Por, vetë ish-burri reagoi përmes një lidhjeje telefonike duke thënë se ajo po mashtronte, madje i kishte marrë dhe shtëpinë. “Më dhunonte gjatë gjithë kohës, por durova …

Lexo më tepër »