Arkiva e Etiketimeve: pergatit

Përdore veç NJE herë në ditë DHE lëkura juaj do duket sikur jeni 20 vjeç! MASKA më e lehtë për tu përgatit në shtëpi

Në këtë artikull, ne do t’ju paraqesim një ilaç që do t`i bëjë rrudhat në lëkurën tuaj më pak të dukshme dhe gjithashtu do t’ju ndihmojë të ngadalësoni procesin! Rezultatet do të jenë të dukshme vetëm pas disa përdorimesh. Të gjithë përbërësit janë të lirë dhe të lehtë për të …

Lexo më tepër »

Përdore veç NJE herë në ditë DHE lëkura juaj do duket sikur jeni 20 vjeç! MASKA më e lehtë për tu përgatit në shtëpi

Në këtë artikull, ne do t’ju paraqesim një ilaç që do t`i bëjë rrudhat në lëkurën tuaj më pak të dukshme dhe gjithashtu do t’ju ndihmojë të ngadalësoni procesin! Rezultatet do të jenë të dukshme vetëm pas disa përdorimesh. Të gjithë përbërësit janë të lirë dhe të lehtë për të …

Lexo më tepër »

Marina Vjollca mahnit me pamjen, çfarë po përgatit në Klan moderatorja?

Pas përfundimit të spektaklit shumë të ndjekur “C’est la vie”, nisën menjëherë aludimet se çfarë programi do prezantojë Marina këtej e tutje. U përfol se moderatorja bukuroshe do prezantojë show-n “Ferma”, por kjo nuk doli të ishte e vërtetë. Megjithatë pas disa javësh Marina është rikthyer sërish dhe ka hedhur …

Lexo më tepër »