Arkiva e Etiketimeve: qereti

Bleona Qereti dhe familja Saraçi bëhen bashkë, zbulohet një detaj i veçantë

Prej disa muajsh kompozitori i njohur shqiptar Shpëtim Saraçi dhe Mira Konçi janë zhvendosur drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Ndërkohë këngëtarja e njohur Bleona Qereti ka takuar djalin dhe bashkëshorten e kompozitorit. Këngëtarja ka mbetur e mrekulluar nga talenti i djalit të Shpëtimit dhe skishte si të ndodhte ndryshe …

Lexo më tepër »

Babai i merr nënshtetësinë e SHBA-së, Bleona Qereti: Nëna ime sonte do të flejë me një qytetar amerikan

Paraditen e sotme Bleona Qereti ka publikuar disa imazhe familjare, ku në qendër të vëmendjes janë prindërit. Nazmi Qereti ka nënshtetësinë amerikane, dhe për këtë gjë këngëtarja e bekon Amerikën. Pasi babai i saj përfundoi procedurat e nënshtetësisë, Bleona tregoi se nëna e saj është e lumtur dhe shkroi “Ajo …

Lexo më tepër »