Arkiva e Etiketimeve: ramazan

Gold Ag tregon arsyen e publikimit të këngës “Ndihmoje jetimin” në Ramazan

Gold Ag është një prej reperëve më të suksesshëm shqiptar dhe shumë aktiv me këngë të reja. Gjatë ditës së djeshme, reperi ka publikuar këngën më të re me titull “Ndihmoje jetimin”, shkruan lajmi.net. Protagonist në këtë projekt ishte humanisti dhe hoxha Halil Kastrati me storiet që ndihmoi familjet në …

Lexo më tepër »