Arkiva e Etiketimeve: reagimi

Pak ditë para se të bëhet nënë, Xhensila Myrtezaj merr dhuratën më të bukur, ja reagimi i saj!

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar, dashuria e të cilëve për pak ditë pritet të bekohet me një fëmijë pasi është në javët e fundit të shtatzënisë. Para pak ditësh, pikërisht më 1 qershor, Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj publikuan projektin …

Lexo më tepër »

Kënga e Young Zerkës lëshohet në radiot turke, vjen reagimi i menjëhershëm i Aurelës

Kanë kaluar 2 vjet prej publikimit dhe akoma dëgjohet, madje edhe përtej vendeve shqipfolëse. ‘Like Rihanna’ nga Young Zerka e cila në Youtube ka grumbulluar 23 milionë klikime ka zënë vend edhe në radiot turke, shkruan lajmi.net Ishte këngëtarja Aurela Gaçe ajo e cila nëpërmjet publikimit të një videoje në …

Lexo më tepër »

‘Vdiq gazetarja e njohur shqiptare’- vjen reagimi i saj pasi u shokuan të gjithë nga lajmi (Foto)

Gjatë ditës së sotme, në media anonime, por edhe serioze ka qarkulluar lajmi se gazetarja e njohur Aida Shtino ka ndërruar jetë, informacion i cili ka shqetësuar familjarët dhe djalin e prezantueses që nuk jeton në Shqipëri. “RevistaWho.Com” kontaktoi me gazetaren, e cila e shqetësuar ka thënë se nuk ka …

Lexo më tepër »