Arkiva e Etiketimeve: renda

Nxehet keq situata! Pas ofendimeve të rënda, menaxheri i Ledrit shkon për sherr në banesat e Blunt dhe Real 1! [FOTO]

Duket se sherri midis Ledri Vulës, Faton Shoshit, Gjikosh dhe dyshes Real1 e Dj Blunt, ka filluar të dalë jashtë kontrrollit. Pasi kanë ofenduar rëndë Ledrin dhe Gjikon, Blunt e Real 1 tashmë janë kapur edhe me menaxherin e Ledrit, Faton Shoshin të cilin e kanë sharë në një seri …

Lexo më tepër »

Rama e “zhduku” nga ekrani, gazetarja e njohur nuk ja kursen këto akuza të rënda për… (foto)

Gazetarja Sonila Meço përmes një shkrimi të publikuar në rrjete sociale kritikon qeverinë për mosmarrjen në kohë të masave për përballimin e situatave emergjente si pasojë edhe e motit të keq. Ja postimi i plotë i Sonila Meços: Pas hallit… Ata që po vuajnë pasojat e përmbytjeve janë të parët …

Lexo më tepër »