Arkiva e Etiketimeve: sekretet

Mario tregon “sekretet” e punës me Kimin: Rrezikova shumë, ja pse nuk duhej të punoja me të sipas të tjerëve

Ka mbi 10 vite që Mario Dedivanobiç, djali bukurosh me origjinë Shqiptare, kujdeset për imazhin e Kim Kardashian. Ajo ishte ende pjesë e reality shoët më të ndjekur në Amerikë kur nisi bashkëpunimin me Marion, por gjërat nuk ishin aq të thjeshta për të dy. Artisti shqiptar i make upit …

Lexo më tepër »

Ish-deputeti nxjerr sekretet: Meta shtëpi me 20 banjo në Afrikë, Rama me bunker 10 hektarësh

Protesta e bërë ditën e djeshme nga artistët e teatrit dhe fjalët e tyre të ndjera, duket se kanë prekur dhe kanë bërë të reagojë edhe ish-deputeti i parlamentit të Shqipërisë, Eduart Ndocaj. Në një status referuar deklaratës së Bujar Asqeriut, se politikanët tanë kanë vila e para pa fund, …

Lexo më tepër »