Arkiva e Etiketimeve: serish

Ronaldo sërish në “telashe”, modelja ruse hidhet në sulm: Do më pëlqente…

Cristiano Ronaldop vazhdon të jetë fiksimi i shumë prej modeleve të njohura në të gjithë botën. E fundit që ka hedhur “grepat” për futbollistin portugez, është Tanya Mityushina. 25 vjeçarja është një nga modelet më të kërkuara të momentit dhe, duke marrë parasysh origjinën ruse, konsiderohet si pasardhësja e Irina …

Lexo më tepër »

“Bobi nga Hasi” djeg sërish Tiranën, ja ç’ka bërë këtë radhë me makinat e tij luksoze

Bulevardi i ri tek zona e ish-Stacionit të Trenit në kryeqytet është “pushtuar” nga AMG-të e bardha. Djali i quajtur Robert, pronari i makinës tashmë të njohur nga të gjithë që mban targat HA5I BOB, ka publikuar fotot, në llogarinë e tij të Instagramit. Mbrëmjen e kaluar është zhvilluar një …

Lexo më tepër »