Arkiva e Etiketimeve: serish

Pija që ju ndihmon të humbisni gjysmë kilogrami në ditë! Nuk do ta rimerrni sërish peshën që humbët!

Farat e lirit janë plot me vitamina, minerale dhe veti që përmirësojnë shëndetin tonë. Ndër të tjera, ne mund t’i përdorim ato për të pastruar stomakun nga toksinat dhe mbetjet. Konsumimi i tyre redukton nivelet e sheqerit në gjak dhe jep ndjesinë e ngopjes. Si rezultat, ju humbisni peshë! Nëse …

Lexo më tepër »

Futbollisti i famshëm nuk i ndahet Dua Lipës, shihni si e “ngacmon” sërish para të gjithëve! [FOTO]

Pëlqimi i futbollistit me famë botërore ndaj Dua Lipës është mëse i dukshëm! Ajo është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në botë dhe para pak javësh solli këngën “One Kiss” në bashkëpunim me Calvin Harris. Kënga duket se po mirëpritet aq mirë prej fansave, saqë për të dytën …

Lexo më tepër »

Pija që ju ndihmon të humbisni gjysmë kilogrami në ditë! Nuk do ta rimerrni sërish peshën që humbët!

Farat e lirit janë plot me vitamina, minerale dhe veti që përmirësojnë shëndetin tonë. Ndër të tjera, ne mund t’i përdorim ato për të pastruar stomakun nga toksinat dhe mbetjet. Konsumimi i tyre redukton nivelet e sheqerit në gjak dhe jep ndjesinë e ngopjes. Si rezultat, ju humbisni peshë! Nëse …

Lexo më tepër »

Marina Vjollca i shmanget sërish pyetjes direkte nëse është apo jo shtatzënë!

Prezantuesja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi e kurorëzuan dashurinë me martesë në shtator të vitit të kaluar. E këta muajt e fundit kanë dalë zëra se bukuroshja bjondinë është në pritje të fëmijës së saj të parë, shkruan lajmi.net Pavarësisht se fansat janë bërë kureshtar t’a marrin vesh të …

Lexo më tepër »

SËRISH SKANDAL NË SHKOLLË/ Mësuesja rreh me shkop fëmijët e mitur: Zhulsa, qafë pa larë… (BISEDAT/VIDEO)

“Fiks Fare” denoncoi mbrëmjen e së hënës një skandal në arsim. Një mësuese e shkollës fillore në Zharrëz, Patos, qëllon me shpullë dhe shkop fëmijët e klasës së dytë, të moshës 7 dhe 8 vjeç. Madje, ajo ushtron edhe dhunë psikologjike, duke i quajtur të miturit zhulsa, të palarë, të …

Lexo më tepër »