Arkiva e Etiketimeve: shenja

Kjo do të jetë shenja më me fat gjatë kësaj fundjave; mos u ndalni përpara asgjëje!

Këtë javë në përgjithësi do ketë lajme të mira për të gjitha shenjat dhe sidomos fundjava duket e mrekullueshme si në anën profesionale ashtu edhe në lidhjet e dashurisë. Mirëpo për një nga shenjat kjo duket periudhë e ndritshme, para, dhurata, festa, alegri dhe dashuri. Bëhet fjalë për shenjën e …

Lexo më tepër »

Hapi derën lekut/ Kush është shenja që do të pasurohet këtë javë? E thotë astrologjia Meri Shehu

Astrologe Meri ka njoftuar se këtë javë në përgjithësi do ketë lajme të mira për të gjitha shenjat dhe sidomos fundjava duket e mrekullueshme si në anën profesionale ashtu edhe në lidhjet e dashurisë. Mirëpo për një nga shenjat kjo duket periudhë e ndritshme, para, dhurata, festa, alegri dhe dashuri. …

Lexo më tepër »