Arkiva e Etiketimeve: shenjat

Këto janë shenjat e horoskopit me të cilat as mos guxoni të krijoni konflikt

Sipas astrologjisë, disa shenja janë më agresive se të tjerat. Dashi Dashi është i njohur për kokëfortësinë, impulsivitetin dhe agresivitetin e tij. Nëse keni një konflikt, ju me siguri do të humbni! Ata ndihen të irrituar dhe sulmuar lehtë. Kur ata zemërohen, do të jenë tepër instiktive, shumë dramatike. Luani …

Lexo më tepër »

Shenjat paralajmëruese të kancerit të veshkave, cilët persona janë më të rrezikuar prej tij

Veshkat janë ndër organet më të rëndësishme në trupin e njeriut. Ato janë themeli i shëndetit metabolik, pasi rregullojnë tensionin e gjakut, forcojnë kockat, rregullojnë elektrolitet në trup dhe filtrojnë toksinat dhe lëngjet e panevojshme. Funksioni kryesor i veshkave është të filtrojnë mbetjet nga gjaku dhe t’i nxjerrin ato nëpërmjet …

Lexo më tepër »

Shenjat e më kokëforta të horoskopit, të cilat mendojnë se kanë gjithmonë të drejtë

Disa persona mendojnë se kanë gjithmonë të drejtë dhe nuk i pranojnë asnjëherë gabimet e tyre. Bashkëjetesa me ta është e vështirë sepse ata shpesh insistojnë se janë të saktë edhe kur të gjitha provat tregojnë të kundërtën. Po cilat janë shenjat e horoskopit që mendojnë se kanë gjithmonë të …

Lexo më tepër »

6 shenjat e horoskopit që çmendin djemtë…

Astrologët, nëpërmjet karakteristikave të shenjave të horoskopit kanë arritur të përcaktojnë se cilat janë shenjat që marrosin më shumë meshkujt! Nëpërmjet karakteristikave që përmban çdo shenjë mund të gjenden kollaj përputhshmëritë që mund të kenë shenjat e horoskopit me njëra-tjetrën. Karakteristikat për çdo shenjë: Bricjapi Gruaja e Bricjapit është një …

Lexo më tepër »