Arkiva e Etiketimeve: shenje

Shtatë vjet fatkeqësi! Meri Shehu sapo paralajmëroi këtë Shenjë Horoskopi

Ja cila shenjë… “Shenja e Luanit do të ketë një muaj tejet të vështirë. Tërmete dhe paqëndrueshmëri.” Kështu ka paralajmëruar astrologia Meri Shehu në një bisedë me gazetaren Rudina Magjistari në televizionin “Klan”. Por jo vetëm kaq, Meri thekson se do të ketë edhe një shtatë vjeçar me luftë, me …

Lexo më tepër »