Arkiva e Etiketimeve: shihni

I ka lyer vetullat me sapun, kur të shihni pse edhe ju do t’i lyeni çdo ditë (VIDEO)

Tashmë një kohë në modë janë vetullat e trasha, gjë që kanë qenë të preferuara në vitet shtatëdhjetë të shekullit të kaluar. Atëherë grimerët hollivudianë bënë revolucion, sepse shpikën teknikën, e cila rregullonte vetullat e dendura me ndihmën e vetëm një gjëje – e ajo gjë është sapuni. Pas tretmanëve …

Lexo më tepër »

U nda nga ”motër” Klaudia Pepa, por Albi Nako sapo tha që do bëjë një fëmijë, shihni si e vë në siklet Alketa Vejsiu! [FOTO]

Kaloi nga çift në motër e vëlla! Albi Nako dhe Klaudia Pepa janë shumë të përfolur në mediat rozë. Që nga ndarja e tyre ata kanë qenë në qendër të vëmendjes dhe u komentuan shumë kur ish-bashkëshortja e Albit, Klaudia Pepa, përmes një videomesazhi , e cilësoi Albin si vëllain …

Lexo më tepër »

Lani fytyrën tuaj me këto 2 përbërës 3 herë në javë dhe shihni se çfarë do të ndodh në një muaj!

Faktorët që shkaktojnë problemet e lëkurës janë të pafundme, duke nisur që nga bakteriet dhe deri tek papastëritë e ndryshme që na rrezikojnë çdo ditë. Të gjitha këto mund të shkaktojnë probleme edhe më të rënda. Prandaj, lëkura juaj kërkon një rutinë të kujdesshme pastrimi çdo ditë. Ju duhet ta …

Lexo më tepër »