Arkiva e Etiketimeve: shikoni

FOTO/ Pasi doli kënga e Botërorit me klip, Shikoni si e quan Noizy Era Istrefin,

Sot është publikuar me videoklip kënga zyrtare e Kampionatit Botëror “Rusia 2018”. Kësaj radhe, ajo këndohet nga Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam. LEXO EDHE: FOTO/David dhe Victoria Beckham drejt ndarjes? Ja reagimi “Live it Up”, titullohet projekti i cili do të dëgjohet gjatë gjithë kohës sa zgjat Kampionati …

Lexo më tepër »