Arkiva e Etiketimeve: shikoni

Kjo është arsyeja e çuditshme përse shikoni një spektakël fishekzjarresh e dritash kur mbyllni sytë

Të gjithë e kanë përjetuar ndjesinë e mëposhtme: të mbyllësh sytë apo t’i fërkosh e më pas të shohësh ngjyra e xixa sikur në kokë të kenë shpërthyer dhjetra fishekzjarre. Pas këtij vizioni kaq të gjallë të mbushur me ngjyra fshihet një term shkencor (fosfene) ashtu si dhe një shpjegim. …

Lexo më tepër »

Mendoni se janë të bukura? Shikoni këtë fotografi të rrallë të Luanës dhe Marinës!

Janë ndër moderatoret më të komentuara dhe më seksi shqiptare, shkruan Gazeta Blic.Bëhet fjalë për motrat Vjollca Marinën dhe Luanën të cilat na befasojnë me pamjet e tyre të jashtëzkonshme. Ndonëse janë motra dhe të ngjajshme ato gjithmonë tërheqin vëmendjen e publikut.Por, jo çdoherë duken të tilla. Në një fotografi …

Lexo më tepër »

Një njeri thërret në një fushë të hapur, por vetëm Shikoni se kush vjen në Drejtimin e tij. Kjo është kaq Fantastike..(VIDEO)

Një njeri thërret në një fushë të hapur, por vetëm Shikoni se kush vjen në Drejtimin e tij. Kjo është kaq Fantastike..(VIDEO)Një njeri thërret në një fushë të hapur, por vetëm Shikoni se kush vjen në Drejtimin e tij. Kjo është kaq Fantastike..(VIDEO)Një njeri thërret në një fushë të hapur, …

Lexo më tepër »