Arkiva e Etiketimeve: shikoni

Anxhelina pa të brendshme në “Coachella”, por shikoni Albërien në foton e fundit

Albërie Hadërgjonaj është emër i pëlqyer për publikun. Këngëtarja tash e sa vite jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës bashkë me familjen e saj, shkruan lajmi.net. Së fundi, në festivalin “Coachella” që mbahet në Los Angeles ishte e pranishme edhe vajza e Albëries, Anxhelina. Paraqitja e saj …

Lexo më tepër »

Vendosni sodë buke poshtë syve dhe shikoni mrekullinë që do të ndodhë!

Problemet e lëkurës janë shumë të zakonshme si tek meshkujt ashtu edhe tek femrat, megjithatë ekzistojnë mjaft përbërës, të aftë për të luftuar aknet, rrathët e zinj poshtë syve, qeskat e tyre etj. Trajtimet që synojnë përmirësimin e disa problemeve të lëkurës janë shpesh shumë të shtrenjta, ndaj ky artikull …

Lexo më tepër »

Shikoni si i lutet Albana Osmani për një punë pronares së Top Channel (Foto)

Albana Osmanin së fundmi e kemi parë të fokusuar në fushatën në ndihmë të fëmijëve në nevojë, ”Ti je një luledielli”. Paralelisht moderatoren e shohim të shfaqet çdo javë në një hapësirë që i është dedikuar në emisionin ”Top Show Magazine”. Por sot Albana ka ngjallur kuriozitetin e ndjekësve të …

Lexo më tepër »

Të gjithë presim bashkëpunimin mes tyre, por shikoni si tallet Elgiti me Klean [FOTO]

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një ndër çiftet më simpatikë të showbizit shqiptar. Është për tu thënë se çifti është mjaft i komentuar dhe shpesh herë është vënë në qendër të thashethemeve nga mediat rozë. Së fundmi vëmendja është tërhequr sërish drejt çiftit dhe shkak për këtë është bërë …

Lexo më tepër »

Futuni brenda vilës miliona euroshe të Lali Erit/ Shikoni se çfarë pasurie ka kryetari i Bashkisë (Foto)

Politikanët e Evropës dhe ato të Amerikës do ti kishin zili vilat multi-milionëshe të homologëve të tyre shqiptar. Pasi pamë vilën e Monika Kryemadhit dhe të Lindita Nikollës, le ti hedhim një sy, fukarait Erion Veliajt. Vila e Erion Veliaj dhe e gruas së tij Ajola Xoxe, nuk është një …

Lexo më tepër »

VIDEO-FOTO/ Ju kujtohet Maria e ‘Për ty’? Shikoni si duket sot, në moshën 40-vjeçare

‘Për ty’, ishte telenovela e parë e dubluar në shqip, prodhim meksikan i vitit 2002 dhe e transmetuar në Shqipëri në vitin 2004. Telenovela tregon dashurinë e dy të rinjve të cilët njihen në rrethana jo të mira, por me peripecitë që kalojnë e bëjnë telenovelën shumë interesante. Personazhin kryesor …

Lexo më tepër »