Arkiva e Etiketimeve: shoshi

Pas ndarjes nga Era, Faton Shoshi ndalon publikimin e këngëve që ajo i ka realizuar me disa yje botërore

Ndarja nga menaxheri Faton Shoshi dhe dhënia fund e kontratës me kompaninë e tij, duket se do t’i kushtojë këngëtares Era Istrefi. Edhe pse Shoshi është treguar i butë, duke qenë njëkohësisht edhe ish-i dashuri i këngëtares, për të mos i bllokuar këngët e saj të mëparshme, ka disa bashkëpunime …

Lexo më tepër »