Arkiva e Etiketimeve: shqiptar

Reperi shqiptar do të ketë Dua Lipën në albumin e tij, habit ylli botëror! I njeh se janë shqiptarë dhe u lë këtë koment

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të kërkuara jo vetëm nga publiku por edhe shumë artistë të famshëm do donin shumë një bashkëpunim me të. “Turmës” i bashkohet edhe reperi shqiptar, Gashi. Së fundmi ai ka nënshkruar kontratë me labelin ‘Roc Nation’, ku bën pjesë edhe Rihanna dhe në …

Lexo më tepër »

U surprizuam, nuk e dinim! Aktori i njohur turk, u thotë të gjithëve: Jam SHQIPTAR [FOTO]

Serialet turke janë bërë ndër serialet më të ndjekura në Shqipëri dhe jo vetëm e siç duket njerëzit kanë filluar të krijojnë pëlqime të ndryshme për aktorë apo aktore të ndryshme. Tashmë, aktorët turq janë kthyer në personazhet më të preferuar të shqiptarëve dhe jo vetëm, por buja e serialeve …

Lexo më tepër »