Arkiva e Etiketimeve: shqiptare

Atëherë dhe sot! Ndryshimet drastike që kanë pësuar reperët shqiptarë në stilin e veshjes

Përveç performancës, estrada i kushtojnë rëndësi shumë të madhe edhe paraqitjes skenike. Natyrisht që kujdesen në maksimum për t’u dukur sa më mirë në paraqitjet e tyre, shkruan lajmi.net. Po ashtu, krahas koncerteve, artistët kujdesen që çdo gjë të jetë e rregulluar deri në detaje edhe në videoklipet e këngëve …

Lexo më tepër »

Pa prisni pak! Ledri sapo na tregoi që kjo këngëtare e njohur shqiptare është ”Princess Diana” e tij? Mësoni për kë bëhet fjalë [FOTO]

Aa sa bukur duken bashkë! Ledri Vula është një nga reperat më të mirë shqiptarë dhe shumë i pëlqyer nga publiku. Këngët e tij janë kthyer të gjitha në hite dhe i dëgjojmë në të gjitha ambientet. Është fakt që Ledri është në një lidhje dhe këtë e ka zbuluar …

Lexo më tepër »