Arkiva e Etiketimeve: shtrenjte

Propozim si në përralla dhe unazë super të shtrenjtë, këngëtarja surprizohet nga i dashuri

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj njihet në publikun shqiptar për lidhjen e saj të gjatë dhe fejesën me këngëtarin Shpat Kasapi. Por, ajo prej më shumë se tre vitesh është në një lidhje dashurie me hokeistin çek Jakup Kindl. Prej pak kohësh Afërdita ka kurorëzuar dashurinë me hokeistin, nga i …

Lexo më tepër »